Assassin’s Creed Mirage za darmo w wersji trial. Ubisoft poszukuje graczy

Assassin's Creed Mirage
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Mieliście już okazję zagrać w najnowszą odsłonę serii od Ubisoftu, czyli Assassin’s Creed Mirage? Jeżeli nie, to mamy dla was dobre wieści. W sieci pojawiła się informacja o rozpoczęciu specjalnego okresu testowego. W ramach wydarzenia możemy za darmo rozpocząć rozgrywkę w grze, a później przeniesiemy stan rozgrywki do zakupionej produkcji. Wersja trailer jest darmowa, choć oczywiście ograniczona czasowo.

Assassin’s Creed Mirage do przetestowania za darmo

Ubisoft poinformował, że już teraz możemy za darmo przetestować grę Assassin’s Creed Mirage w ramach okresu testowego. Wersja trial gry pozwoli nam rozpocząć przygodę jako Basim i sprawdzić, co czeka zakon i jego samego na ulicach Bagdadu. Trial pozwoli nam pograć w ten tytuł przez dwie godziny zupełnie za darmo — tak, abyśmy sprawdzili, czy jest to gra dla nas.

Darmowa wersja trial jest dostępna do 30 kwietnia 2024 roku. Po tym czasie do kontynuowania rozgrywki niezbędna okaże się zakupiona kopia gry, lub dostęp do abonamentu Ubisoft+. Darmowa rozgrywka w ramach testowania jest dostępna na wszystkich platformach, na których wyszła gra. To oczywiście PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Jesteście zainteresowani?

Zobacz: Wszystko, co wiemy o nowym Assassin’s Creed w Japonii

A czy w ogóle warto w to Mirage zagrać? Na pewno musicie pamiętać, że nie jest to “duża” odsłona serii. Gra oferuje bardziej skondensowaną fabułę, mniejszy (choć ładny) świat i całkiem przypomina wcześniejsze części cyklu. Nadal cieszy nas przemierzaniem miasta, walką i rozwojem postaci. Nie jest to jednak tak rozległa produkcja, jak choćby Odyssey czy Valhalla. Sprawdzić zdecydowanie warto. Ogromnym plusem tytułu niewątpliwie jest klimat, bo Bagdad sprzed wielu lat po prostu robi robotę.

Źródło: Twitter Ubisoft

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie