Assassin’s Creed: Adder może zakończyć antyczną trylogię na PS5 i nowej konsoli Xbox

Assassin’s Creed: Adder może zakończyć antyczną trylogię na PS5 i nowej konsoli Xbox
Newsy PC PS4 XOne

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje na temat Assassin’s Creed: Adder. Gra ma rzekomo zadebiutować w 2020 roku i przenieść nas do Włoch.

Na początek zaznaczamy, że przedstawione poniżej informacje mogą ostatecznie okazać się fałszywe, zatem podchodzimy do nich z pewnym dystansem. Źródłem wieści jest forum Reddit, gdzie jeden z użytkowników podzielił się zdjęciem (poniżej) przedstawiającym nazwę Assassin’s Creed: Adder. Oprócz fotki pojawiły się szczegóły odnośnie gry.

Assassin’s Creed: Adder w 2020 roku

Assassin’s Creed: Adder (to może być nazwa kodowa) ma zadebiutować w roku 2020, więc bardzo prawdopodobne, że tytuł zobaczymy nie tylko na obecnych konsolach, lecz również na PS5 oraz nowym sprzęcie od Microsoftu.

Gra ma stanowić ostatnią część antycznej trylogii i przenieść nas na teren Włoch, gdzie poskaczemy m.in. po dawnym Rzymie. Co do fabuły, ta ma kontynuować wydarzenia po drugim dodatku do Assassin’s Creed Origins. Ponoć główną bohaterką zostanie Aya, a Bayek wystąpi tylko jako postać towarzysząca. Ubisoft ma również zastosować w Assassin’s Creed: Adder system Bractwa znany z Assassin’s Creed Brotherhood.

Nad nową odsłoną mają pracować Ubisoft Montreal oraz Ubisoft Quebec, a wszystko powstaje pod okiem Melissy MacCoubrey.

Assassin’s Creed: Adder

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie