Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Adder może zakończyć antyczną trylogię na PS5 i nowej konsoli Xbox

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje na temat Assassin’s Creed: Adder. Gra ma rzekomo zadebiutować w 2020 roku i przenieść nas do Włoch.

Na początek zaznaczamy, że przedstawione poniżej informacje mogą ostatecznie okazać się fałszywe, zatem podchodzimy do nich z pewnym dystansem. Źródłem wieści jest forum Reddit, gdzie jeden z użytkowników podzielił się zdjęciem (poniżej) przedstawiającym nazwę Assassin’s Creed: Adder. Oprócz fotki pojawiły się szczegóły odnośnie gry.

Assassin’s Creed: Adder w 2020 roku

Assassin’s Creed: Adder (to może być nazwa kodowa) ma zadebiutować w roku 2020, więc bardzo prawdopodobne, że tytuł zobaczymy nie tylko na obecnych konsolach, lecz również na PS5 oraz nowym sprzęcie od Microsoftu.

Gra ma stanowić ostatnią część antycznej trylogii i przenieść nas na teren Włoch, gdzie poskaczemy m.in. po dawnym Rzymie. Co do fabuły, ta ma kontynuować wydarzenia po drugim dodatku do Assassin’s Creed Origins. Ponoć główną bohaterką zostanie Aya, a Bayek wystąpi tylko jako postać towarzysząca. Ubisoft ma również zastosować w Assassin’s Creed: Adder system Bractwa znany z Assassin’s Creed Brotherhood.

Nad nową odsłoną mają pracować Ubisoft Montreal oraz Ubisoft Quebec, a wszystko powstaje pod okiem Melissy MacCoubrey.

Assassin’s Creed: Adder
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%