Aktualizacja do Horizon Forbidden West zawitała na serwery PlayStation. Ogromna lista zmian

Horizon Forbidden West - Aloy nurkuje w morzu
PS4 PS5

Dziś ukazała się aktualizacja 1.07 do Horizon Forbidden West. Patch jest dostępny zarówno na PS4 jak i na PS5. Co takiego wprowadza i jakie są najważniejsze poprawki?

Aktualizacja 1.07 do Horizon Forbidden West zajmuje 781,4 MB. Ta w większości skupia się na usunięciu wszelkich nieplanowanych blokad, które mogłyby stać na drodze ukończenia głównych misji i questów pobocznych. Pozbyto się także wielu błędów graficznych.

Cała lista zmian jest oczywiście znacznie dłuższa. Twórcy Horizona podzielili się nią na Reddicie. Link do odpowiedniego wpisu, w którym znajdziecie pełne patch notesy, jest w tym miejscu.

Warto wspomnieć, że twórcy pracują nad nad usunięciem dwóch znanych błędów, które istnieją jeszcze w wersji 1.07. Pierwszy z nich dotyczy nieusuwania ikon Fireglam po wejściu z nimi w interakcję. Drugim z bugów jest zapętlanie utworów, które możecie usłyszeć podczas ogrywania produkcji. Miejmy nadzieję, że obie sytuacje zostaną usunięte w przypadku najbliższego patcha.

Oczywiście każdy z Was może zgłaszać napotkane przez siebie problemy. We wcześniej wymienionym wątku na Reddicie są podane wszelkie informacje kontaktowe do odpowiedniego działu Guerrilla Games zajmującego się przyjmowaniem wiadomości o bugach.

Być może zainteresuje Was nadrobienie ostatnich wieści o aktualizacji do Horizon Forbidden West. Link do omówienia update’u znajdziecie tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie