Aktualizacja 1.05 do Horizon Forbidden West już jest. Postacie z powrotem mają „zdrowy wzrok”

Horizon Forbidden West - Aloy - twarz - PG
PS4 PS5

Na serwerach PlayStation pojawiła się aktualizacja 1.05 do Horizon Forbidden West. Deweloperzy pozbyli się uciążliwych błędów, a także naprawili glitche graficzne związane z technologią HDR.

Wśród częstych bugów napotykanych przez graczy często przejawiał się ten związany z tym, że postacie patrzyły w dziwnych kierunkach, które kompletnie nie były adekwatne do sytuacji. Na szczęście aktualizacja 1.05 uporała się z tym, więc powiedzieć, że bohaterowie gry mają już „zdrowy wzrok”.

Innym z popularnych glitchy był ten związany z nadmiernym wyostrzaniem obrazu przy włączonej opcji HDR. Jeśli zdarzało się Wam gdzieś ugrzęznąć w modelach świata gry albo z jakiegoś powodu nie zapisywały się zebrane przez Was postępy, to tym bardziej radzę pobrać patch 1.05. Wraz z nim wymienione usterki nie powinny już występować.

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Horizon Forbidden West zadebiutował na PS4 i PS5 18 lutego 2022 roku. To bezpośrednia kontynuacja wydarzeń z Horizon Zero Dawn – pierwszej odsłony cyklu tworzonego przez Guerrilla Games.

Graliście już w nowego Horizona? Jak Wasze wrażenia? Gorąco zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją. Link do niej znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie