pies oglądający DOGTV

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Zobaczcie DOGTV – serwis streamingowy dla… psów

Piłeczki, patyki i gumowe kurczaki to już melodia przeszłości. Współczesnym czworonogom rozrywkę zapewnia DOGTV, czyli serwis streamingowy dla psów.

Choć sam pomysł brzmi dość absurdalnie, idea przyświecająca DOGTV jest jak najbardziej poważna. Serwis ma na celu zapewnienie komfortu i towarzystwa psom pozostawionym samotnie w domu. Prezentowane tam materiały zostały opracowane przy wsparciu naukowców, dzięki czemu są dostosowane do rzeczywistych potrzeb widzów. Programy w psiej telewizji pomagają m.in. w walce z lękiem separacyjnym, stresem, poczuciem samotności czy nudą doskwierającą zwierzakom podczas nieobecności ich opiekunów.

Firma odpowiedzialna za tworzenie serwisu prowadzi również konto na Twitterze, na którym można podzielić się zdjęciami psów pochłoniętych programem:

W niektórych krajach DOGTV wchodzi w skład pakietów telewizji satelitarnej lub kablowej. Niestety nie dotyczy to Polski – co nie znaczy jednak, że nasze psy nie mogą korzystać z programu. Na całym świecie działa bowiem serwis streamingowy dostępny m.in. na urządzeniach z Androidem i iOS.

Psim opiekunom oczywiście też się coś od życia należy. Jak już zatem wygracie z pupilem walkę o pilota, to sprawdźcie, co w tym miesiącu ma dla Was Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%