Zobaczcie DOGTV – serwis streamingowy dla… psów

pies oglądający DOGTV
Filmy Filmy i seriale Newsy Platformy

Piłeczki, patyki i gumowe kurczaki to już melodia przeszłości. Współczesnym czworonogom rozrywkę zapewnia DOGTV, czyli serwis streamingowy dla psów.

Choć sam pomysł brzmi dość absurdalnie, idea przyświecająca DOGTV jest jak najbardziej poważna. Serwis ma na celu zapewnienie komfortu i towarzystwa psom pozostawionym samotnie w domu. Prezentowane tam materiały zostały opracowane przy wsparciu naukowców, dzięki czemu są dostosowane do rzeczywistych potrzeb widzów. Programy w psiej telewizji pomagają m.in. w walce z lękiem separacyjnym, stresem, poczuciem samotności czy nudą doskwierającą zwierzakom podczas nieobecności ich opiekunów.

Firma odpowiedzialna za tworzenie serwisu prowadzi również konto na Twitterze, na którym można podzielić się zdjęciami psów pochłoniętych programem:

W niektórych krajach DOGTV wchodzi w skład pakietów telewizji satelitarnej lub kablowej. Niestety nie dotyczy to Polski – co nie znaczy jednak, że nasze psy nie mogą korzystać z programu. Na całym świecie działa bowiem serwis streamingowy dostępny m.in. na urządzeniach z Androidem i iOS.

Psim opiekunom oczywiście też się coś od życia należy. Jak już zatem wygracie z pupilem walkę o pilota, to sprawdźcie, co w tym miesiącu ma dla Was Netflix.

Udostępnij: