Zobaczcie, co oferuje najnowsze Humble Indie Bundle

Za przelanie dowolnej kwoty aż trzy gry.

Popularne Humble Indie Bundle wraca z nową promocją. W najnowszej edycji przelewając dowolną kwotę można dostać dostęp do trzech produkcji typu indie games. Są to SteamWorld DigHammerwatch oraz Gunpoint. Płacąc z kolei średnią kwotę, które teraz wynosi niecałe 8 dolarów, pobrać można dodatkowo Papers, PleaseLuftrausersGone Home. Ciekawie zapowiada się z kolei pakiet za 10 dolarów. Tam dodatkowo gracz może pobrać Prison Architect, czyli produkcję o budowaniu więzienia.

Wpłaty za gry rozdzielane są pomiędzy organizatorów akcji: deweloperów oraz fundacje charytatywne takie jak Electronic Frontier Foundation i Child’s Play Charity. Ktoś chętny na indie games w przystępnych cenach? My szczególnie polecamy Papers, Please. W zeszłym roku tak o tej produkcji pisał nasz redakcyjny kolega w swojej recenzji.

Paper please jest tytułem unikatowym, który zachwyca nowatorskimi rozwiązaniami i pokazuje, że kreacja wirtualnych światów jest jedynie ograniczona przez naszą wyobraźnię. Całą recenzję możecie znaleźć tutaj.


Poniżej z kolei filmik z Humble Indie Bundle 12:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet