Złote peyote w GTA V pozwoli zagrać Yeti! Gdzie znaleźć sekretny kaktus?

Wraz z ostatnią aktualizacją GTA V na mapie Los Santos pojawił się nowy halucynogenny kaktus. Jak go znaleźć? Nie jest to takie proste.

Gracze zauważyli, że najnowszy update GTA V to również nowe Osiągnięcie, które nazwano Cryptozoologist. Co zrobić, by zostało zaliczone? Naszym celem będzie odblokowanie wszystkich zwierząt, których następnie możemy użyć przy produkcji klipów w Rockstar Editor. Najciekawsze w tym wszystkim to, że po odnalezieniu znanych nam peyote (kaktusów, powodujących halucynacje i zamianę w dane zwierzę), zostaje jeszcze jeden do odkrycia. Czyżby nowy sekrecik?


Jeden z graczy postanowił zgłębić tajemnicę nowego peyote i po długich poszukiwaniach (w wersji pecetowej GTA V) osiągnął sukces! Po zażyciu rośliny przemienił się w… Yeti/Wielką Stopę.

Teraz przechodzimy do sedna sprawy – jak znaleźć nowe, złote peyote w GTA V? Ponoć kaktus jest widoczny w każdy wtorek, od 5:30 do 8:30 rano. Roślinka pojawi się wówczas na mapie, dokładnie w miejscu o koordynatach: 1472.531, 4439.456, 18.862. Żeby peyote się ujawniło, musimy grać przy mglistej pogodzie (w przypadku PC) lub podczas śnieżycy (w przypadku konsol PS4/Xbox One).

Dodatkowo musimy mieć ukończoną kampanię w GTA V, zebrane wszystkie inne peyote i co najważniejsze – nie zabić Wielkiej Stopy podczas misji The Last One! Sporo tego, lecz jeśli spełnimy wszystkie warunki, będziemy wygladać tak, jak na poniższym filmiku.

Złote peyote w GTA V – lokalizacja

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

40 Shares
Share40
+1
Tweet