Zapowiedziano nową grę w uniwersum Halo. Szczegóły i gameplay

To kontynuacja shootera wydanego w zeszłym roku.

Studio 343 Industries ogłosiło, że pracuje nad Halo: Spartan Strike, czyli sequelem Spartan Assault. Podobnie jak poprzednik, tak i nowy tytuł będzie prostym shooterem osadzonym w uniwersum serii Halo, w którym akcję mamy obserwować z rzutu izometrycznego.

Data premiery Halo: Spartan Strike została ustalona na 14 grudnia tego roku. Gra pojawi się tego dnia na PC oraz urządzeniach mobilnych z systemem Windows (np. tablety i telefony). Nie wiadomo na razie, czy tytuł trafi również na konsole Xbox 360 oraz Xbox One.


Halo: Spartan Strike będzie pozbawione wszelkich mikropłatności, na co narzekali gracze bawiący się w pierwszą część. Twórcy obiecują ponadto poprawione sterowanie, nowych wrogów, pojazdy oraz umiejętności.

Fabuła Spartan Strike rozegra się w trakcie wydarzeń znanych z Halo 2, a przejście kampanii zajmie nam około 6 godzin. To jednak nie wszystko. 343 Industries zapowiada również cotygodniowe misje-wyzwania. Warto dodać, że gra nie będzie droga. Sugerowana cena wynosi niecałe 6 dolarów, czyli około 20 złotych.

Halo: Spartan Strike – zobaczcie gameplay!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet