Nowy polski serial na podstawie powieści Harlana Cobena. Zachowaj spokój ma zwiastun i datę premiery

Magdalena Boczarska w serialu Zachowaj spokój platformy Netflix
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Zachowaj spokój, czyli nowy serial platformy Netflix, otrzymał dziś oficjalny zwiastun.

Nadchodząca produkcja jest już kolejnym tytułem Netfliksa opartym na twórczości Harlana Cobena. Serial opowie historię mieszkańców warszawskiego osiedla, którzy nagle muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości po zaginięciu młodego chłopaka. Jak głosi oficjalny opis zamieszczony wraz ze zwiastunem:

„Młody chłopak znika wkrótce po śmierci kolegi. Życie zamożnych mieszkańców warszawskiego osiedla komplikuje się, a na jaw wychodzą tajemnice i kłamstwa.”

W główne role w serialu wcielili się Magdalena Boczarska i Leszek Lichota. Oprócz nich na ekranie pojawią się również Krzysztof Oleksyn, Agnieszka Grochowska, Mirosław Zbrojewicz, Grzegorz Damięcki oraz Bartłomiej Topa. Całość wyreżyserowali Michał Gazda i Bartosz Konopka.

Zachowaj spokój zadebiutuje na platformie Netflix 22 kwietnia. Już dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany oficjalny zwiastun:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie