„Zachowaj spokój” na oficjalnym teaserze. Netflix prezentuje serial oparty na powieści Harlana Cobena

Magdalena Boczarka w serialu Zachowaj spokój
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Zachowaj spokój, czyli polski serial oparty na twórczości Harlana Cobena, otrzymał oficjalny teaser. Tytuł powstaje dla platformy Netflix.

„Podwarszawskie zamożne osiedle, gdzie mieszkańcy pozostają w bliskich relacjach i wiodą spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce.” – tak nadchodzącą produkcję zapowiada platforma. W głównych rolach zobaczymy Magdalenę Boczarską i Leszka Lichotę, oprócz nich mają pojawić się również m.in. Krzysztof Oleksyn, Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki czy Bartłomiej Topa.

Reżyserią tytułu zajęli się Michał Gazda i Bartosz Konopka. Całość będzie mieć 6 odcinków. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery Zachowaj spokój, wiadomo jedynie, że jest zaplanowana na 2022 rok. Serial oparto na powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem.

To już druga polska produkcja bazująca na twórczości znanego pisarza. Do tej pory na Netfliksie mogliśmy zobaczyć W głębi lasu z Grzegorzem Damięckim i Agnieszką Grochowską w głównych rolach. Warto pamiętać, że nie tylko Polacy zajmują się adaptacjami książek Cobena. Jeszcze w tym roku popularnością cieszył się miniserial Zostań przy mnie, również bazujący na powieści pod tym samym tytułem.

Zapowiedziany teaser zobaczycie poniżej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie