Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Z pomocnikami w Cyberpunk 2077 będzie tak jak w Wiedźminie 3

CD Projekt RED tłumaczy, że pomocnicy nie będą naszemu bohaterowi nieustannie deptać po piętach. System towarzyszy w Cyberpunk 2077 czerpie z dorobku Wiedźmina 3.

Na niedawnym gameplay’u z Cyberpunk 2077 mogliśmy zobaczyć główną bohaterkę V (płeć postaci wybierzemy przed rozpoczęciem gry), której towarzyszył Jackie. Sojusznik wspierał dziewczynę w trudnych sytuacjach i gracze zaczęli się zastanawiać, czy podczas rozgrywki często będziemy mieli kogoś za plecami do pomocy.

Towarzysze w Cyberpunk 2077

Jak tłumaczy Philipp Weber z CD Projekt RED, zajmujący się projektami zadań, towarzysze w Cyberpunk 2077 nie będą na stałe i dołączą do V tylko podczas określonych misji, podobnie jak miało to miejsce w Wiedźminie 3.

Tak jak w Wiedźminie, jeśli historia tego wymaga, będziesz miał towarzysza lub dwóch podczas misji, ale nie chcemy robić „systemu towarzyszy”, w którym nigdy nie jesteś sam. W niektórych questach będziesz działał samodzielnie, w niektórych będziesz miał jedną osobę jak Jackie lub nawet całą grupę, a w innych questach możesz być sam lub z kimś innym, w zależności od dokonanych wyborów. Naprawdę chcemy, żeby wszystko pasowało do historii, więc w zasadzie zawsze będziesz miał kogoś ze sobą, jeśli uznamy, że to będzie interesujące – wyjaśnia deweloper.

Cyberpunk 2077 – czas gry. Projektant poziomów mówi, ile posiedzimy przy grze

Poniżej przypominamy gameplay z Cyberpunk 2077:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%