Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Xbox One X w edycji Cyberpunk 2077 zawiera ukrytą wiadomość od twórców

Sprytni nabywcy Xboksa One X w wersji Cyberpunkowej zauważyli, że obudowa konsoli skrywa wiadomość, którą można odczytać po naświetleniu panelu promieniami UV.

Jak wyjawili użytkownicy forum Reddit, z tyłu Xboksa widnieją cztery słowa: Uniform, Victor, Mike i Echo. Przyglądając się dokładniej tym słowom, można zauważyć, że wyróżnione są ich pierwsze litery – daje to słowa UV ME, będące zaproszeniem do potraktowania konsoli ultrafioletem.

Użytkownik Reddit o pseudonimie Eversmans037 zauważył, że po podświetleniu tylnej części urządzenia tuż obok znaczka z poleceniem UV ME można zobaczyć napis „many languages, one message” – i słowo „dziękuję” w 15 językach. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z forum, które dokumentują ukryte przesłanie.

Przy okazji warto wspomnieć, że jeśli chodzi o edycje specjalne konsol z Cyberpunkiem 2077, to kosztują one 1499 złotych i liczba ich sztuk jest ściśle ograniczona do 45 tysięcy. Tutaj podajemy linki do konkretnych sklepów.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września 2020 na PC, PS4 i Xboksa One. Na ten tydzień planowane było wydarzenie Night City Wire, na którym CD Projekt RED miało wyjawić garść kolejnych informacji na temat produkcji – jednak ze względu na protesty w USA konferencja została przełożona. Zgodnie z nowymi ustaleniami, Night City Wire odbędzie się 25 czerwca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się