Xbox Game Pass tanio! Tutaj zaoszczędzisz na zakupie subskrypcji

Xbox Game Pass z grą-niespodzianką. Tego nikt się nie spodziewał
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeśli masz PC lub Xbox Series, to koniecznie sprawdź najnowszą ofertę na Xbox Game Pass w promocji. W Instant Gaming możesz kupić usługę dużo taniej.

Xbox Game Pass to rewolucyjna usługa, która w ramach subskrypcji daje dostęp do setek świetnych gier, zarówno tych najnowszych jak i nieco starszych. Przejdźmy jednak do rzeczy.

W sprawdzonym sklepie naszego Partnera, czyli Instant Gaming, można kupić obecnie Xbox Game Pass w promocyjnej cenie. Wersja na PC zaczyna się od 98 zł za 3 miesiące dostępu do usługi i to jest opcja, którą polecamy posiadaczom komputerów. Cena regularna to 39 zł za 1 miesiąc, więc około 20 zł pozostaje w kieszeni, dzięki ofercie Instant Gaming.

Z kolei jeśli macie konsolę lub dodatkowo do niej PC, koniecznie weźcie pod uwagę Xbox Game Pass Ultimate. To subskrypcja z najwyższej półki, która kosztuje w promocji 42 zł na miesiąc, czyli taniej o 10 zł w porównaniu do oferty w sklepie Microsoftu. Warto więc skorzystać z tej okazji już teraz!

KUP ABONAMENT XBOX GAME PASS TANIEJ W INSTANT GAMING

Jeśli Xbox Game Pass, to od razu Ultimate!

Jak wspominaliśmy, subskrypcja Game Pass występuje w odmianie „zwykłej” oraz Ultimate. Ta druga cieszy się zdecydowanie większą popularnością, bo też więcej daje. Posiadacze konsol Xbox otrzymują w takim pakiecie przede wszystkim Xbox Live Gold, który osobno kosztuje 29 zł miesięcznie. Pozwala on grać on-line ze znajomymi. Ponadto Ultimate pozwala korzystać z biblioteki gier zarówno na konsolach, komputerach i w chmurze. Mamy 3 w 1.

KUP TANIEJ XGP NA 3 MIESIĄCEKUP TANIEJ XGP ULTIMATE NA 1 MIESIĘC

Microsoft planuje kolejne nowości w swoim abonamencie. Niedługo możemy liczyć w ramach subskrypcji na wielkie premiery od nowego nabytku – Activision Blizzard. Na początku września Amerykanie ujawnili, że do Game Passa wpadną m.in. takie marki jak Overwatch, Diablo czy Call of Duty.

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Instant Gaming

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie