Xbox Free Play Days z naprawdę świetną ofertą dla fanów gier sieciowych

Xbox Free Play Days. Zagramy w wielkie sieciowe hity za darmo
Newsy Xbox Series XOne

Ujawniono nową ofertę Xbox Free Play Days. Tym razem bez dodatkowych opłat będziemy mogli zagrać w dodatki do Destiny 2, ale to nie wszystko.

Destiny 2 cały czas się rozwija, a twórcy niedawno pokazali nowy, nadchodzący dodatek. To nie wszystko, bo gracze mogą liczyć na spełnienie swoich dawnych marzeń oraz możliwość zagrania w wydane do tej pory dodatki zupełnie za darmo. Destiny 2 Beyond Light, Shadowkeep oraz The Witch Queen są dostępne do ogrania już teraz. Przypominam, że podstawowe Destiny 2 jest darmowe.

To jednak nie wszystko, bo nowa oferta Free Play Days to także uczta dla fanów innej serii, która przez wiele lat była symbolem jednosoobowych gier RPG. The Elder Scrolls Online nieco zmieniło te skojarzenia. Naprawdę udane MMO od Bethesdy warto wypróbować, szczególnie jeżeli możemy to zrobić za darmo. TES-a Online ogramy w ramach darmowego weekendu na Xbox.

Do tego wszystkie pochwalono się również obecnością w nowej ofercie Bloodstained: Ritual of the Night. To tak naprawdę przepiękna oda do najważniejszych reprezentantów metroidvanii. Elementy RPG przeplatają się tutaj z eksploracją i dynamiczną akcją.

Obecna oferta Xbox Free Play Days dostępna się już teraz i potrwa do niedzieli włącznie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie