Wystartowały kolejne Xbox Free Play Days. 4 gry do sprawdzenia, w tym świetny FPS

Xbox planował wydać aż 9 ekskluzywnych gier w 2023 roku
Newsy Xbox Series XOne

Ruszyły kolejne Xbox Free Play Days. Tym razem gracze subskrybujący Xbox Game Pass Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą przetestować zupełnie za darmo aż cztery warte uwagi produkcje: Conan Exiles, Madden NFL 23, Hunt: Showdown i Riders Republic.

Conan Exiles jest udanym survivalem MMO, w który można grać również całkowicie samotnie. W grze zwiedzamy świat Conana, zbieramy zasoby, budujemy posiadłości i walczymy z zastępami potężnych przeciwników.

Madden NFL 23 to kolejna odsłona serii, której nie trzeba przedstawiać fanom futbolu amerykańskiego. Gra zebrała mieszane opinie recenzentów, ale może spodobać się miłośnikom sportowych symulacji.

Fani strzelanek powinni zwrócić uwagę na Hunt: Showdown. To mroczny FPS osadzony w pełnym grozy świecie, w którym wcielamy się w łowcę nagród polującego na potwory… i innych łowców.

Jeśli w gąszczu premier ominął Was debiut Riders Republic, opinie graczy wskazują, że warto nadrobić. To tytuł pozwalający na zaangażowanie się w kilka sportów ekstremalnych na sporej mapie.

Xbox Free Play Days potrwają do 11 września do godziny 8:59.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie