Tak wygląda polski laptop dla gracza za 12 699 zł!

Tak wygląda polski laptop dla gracza za 12 699 zł!
Newsy PC Technologie

Dwie karty graficzne na pokładzie.

Hyperbook prezentuje najwydajniejszy spośród wszystkich laptopów dostępnych w podstawowej ofercie marki – GTR87 VR3 SLI. Urządzenie wyposażono w dwie karty graficzne działające w układzie SLI – GeForce GTX 1070 lub GTX 1080. Ponadto, w laptopie znajdziemy najnowszy procesor ósmej generacji Intel Core – Coffe Lake. GTE87 VR3 SLI powstał z myślą o sprostaniu wymagań najbardziej ambitnych graczy, ale jego możliwości docenią także profesjonalni graficy, programiści czy montażyści.

Sercem urządzenia jest procesor Intel Core ósmej generacji, dostępny również w wersjach z odblokowanym mnożnikiem, który otwiera nowe możliwości dla miłośników overclockingu. GTR87 VR3 SLI dostępny jest w konfiguracji z dwiema kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX 1070 lub 1080, oferując łącznie aż 16 GB pamięci GDDR5. Podstawowa wersja laptopa oferuje 8 GB pamięci RAM z możliwością rozbudowy do 64 GB. W urządzeniu można zainstalować do czterech dysków, w tym superszybkie dyski SSD o pojemności nawet 2 TB. Za wyświetlanie obrazu odpowiada ekran o przekątnej 17,3 cala. Nowy model zaprezentowany przez Hyperbook umożliwia wybór matrycy IPS Full HD, IPS LED Full HD z technologią G-SYNC, IPS 4K lub 3K z odświeżaniem 120 Hz.

10 premier na nowy tydzień. PUBG, jeszcze raz Battlefield i coś dla tych, którzy lubią się bać

Producent obiecuje, że zastosowany w urządzeniu układ chłodzenia jest najwydajniejszym na rynku, a jego efektywność można dodatkowo zwiększyć dzięki oferowanej przez Hyperbook usłudze polerowania heatsinku procesora oraz karty graficznej. Ten unikalny zabieg poprawia wydajność odprowadzania ciepła, co pozwala jeszcze bardziej rozwinąć osiągi urządzenia. Ponadto, osoby, które dokupią specjalny tuning w cenie 199 zł, bezpłatnie otrzymają dodatkowy rok gwarancji. Tym samym, przedłużą czas jej trwania z 24 do 36 miesięcy. Dopełnieniem GTR87 VR3 SLI są wysokiej jakości głośniki ze wzmacniaczem ESS SABRE, gwarantujące mocny i czysty dźwięk, a także podświetlana klawiatura z serii X z funkcją Anti-Ghosting.

Hyperbook GTR87 VR3 SLI trafi do sprzedaży 18 grudnia 2017 roku. Podstawowa wersja laptopa dostępna będzie w cenie 12 699 zł.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie