Pierścień z uniwersum Władca Pierścieni

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Władca pierścieni. Poznaliśmy obsadę

Serial Władca pierścieni. Wiemy jakich aktorów zobaczymy w produkcji fantasy.

Widowisko zapewni widzom Amazon, który pracuje nad produkcją. Obecnie prace przy filmie przebiegają na terenie Nowe Zelandii. Na ekranie zobaczymy takich bohaterów znanych z prozy Tolkiena jak: Elrond, Galadiera czy Sauron, będący w posiadaniu pierścienia. Historia ma opowiadać o wydarzeniach sprzed filmu Drużyna Pierścienia. Plotki głoszą, że może to być jeden z najdroższych seriali w historii telewizji. Reżyserem jest J.A. Bayon, producentami wykonawczymi zostali natomiast J.D. Payne i Patrick McKay.

Wśród aktorów na ekranie zobaczmy takie sławy jak: Peter Mullan. Augustus Prew, Maxim Baldry, Anthony Crum, Maxine Cunliffe, Ian Blackburn, Kip Chapman, Trystan Gravelle, Geoff Morrell, Alex Tarrant, Leon Wadham, Thusitha Jayasundera, Fabian McCallum, Sara Zwangobani, Lenny Henry, Lloyd Owen, Peter Tait czy Cynthia Addai-Robinson.

Póki co dokładna data premiery serialu nie została ogłoszona. Pierwsze informacje mówią o planach wypuszczenie sześciu sezonów serialu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się