Władca Pierścieni: Pierścienie władzy wreszcie na wyczekanym zwiastunie. Do premiery zostały dni

Władca Pierścieni Pierścienie władzy wreszcie na pełnym zwiastunie
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Nadchodzący serial Władca Pierścieni: Pierścienie władzy otrzymał wreszcie wyczekiwany oficjalny zwiastun od Amazon Prime Video.

Dziesięć dni przed premierą serialu przyszedł nareszcie czas na prezentację pełnego traileru. Do tej pory serwis Amazonu raczył nas głównie krótszymi teaserami oraz zdjęciami z produkcji; dziś natomiast w ręce fanów trafia dłuższy materiał zapowiadający fascynujące wydarzenia osadzone w świecie legend Drugiego Wieku Śródziemia.

„Akcja rozgrywa się tysiące lat przed “Hobbitem” oraz “Władcą pierścieni” J.R.R. Tolkiena, przenosząc fanów do ery, która dała początek potężnym mocom, dzielnym bohaterom i niezłomnej nadziei. Jest to czas próby, czas powstania i upadków wielkich królestw i czas stawienia czoła najgroźniejszemu czarnemu charakterowi w literaturze Tolkiena.

Mający początek w okresie względnego spokoju, serial śledzi losy zarówno poznanych jak i nowych bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z wywołującym przerażenie złem, powracającym do Śródziemia. Od ponurych zakątków Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy otaczające elfią stolicę – lindon i zapierające dech w piersiach wyspy królestwa Númenoru, do najdalszych zakątków świata — oto opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu”.

– głosi oficjalny opis serialu.

Premiera serialu Władca Pierścieni: Pierścienie władzy już w przyszłym tygodniu, 2 września 2022 roku. Wtedy do widzów trafią dwa odcinki rozpoczynające całą serię. Tymczasem dziś zobaczcie obiecany zwiastun:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie