Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wkrótce więcej informacji o Elden Ring? Znany dziennikarz bawi się z fanami

Słynny Jeff Grubb opublikował niejednoznaczny komentarz na Twitterze. Sugeruje on, że niedługo otrzymamy więcej informacji o Elden Ring.

Nowa gra From Software wciąż owiana jest nieprzebytą aurą tajemnicy. Studio zachowuje absolutne milczenie i trzyma swój świeży projekt pod kluczem, a jedynymi śladami produkcji są wyciekłe jakiś czas temu grafiki koncepcyjne.

Na ten moment nie zanosi się, aby From miało zaprezentować grę w pełnej krasie, a co dopiero ujawnić datę premiery. Liczni insiderzy mają jednak więcej informacji o produkcji i po cichu szykują nas na zapowiedzi.

Jeff Grubb żartobliwie odniósł się do wpisu innego insidera, który podkreślił, jak bardzo czeka na Elden Ring. Komentarz sugeruje, że wkrótce sprawa gry powinna się znacznie rozwinąć.

Wcześniejsze plotki sugerują, że większa prezentacja gry została już parokrotnie przełożona. Inne doniesienia wskazują z kolei, że From już właściwie ukończyło swój nowy projekt i aktualnie go szlifuje.

Wszystko to to jednak niepotwierdzone wieści od insiderów z różnymi opiniami i źródłami. Pewne jest, że Elden Ring jest już w bardzo zaawansowanym stadium rozwoju i nie zdziwiłbym się, gdyby w ciągu najbliższych paru miesięcy zaprezentowano nam gameplay.

Oczywiście gracze (szczególnie fani From Software) mają skłonności do nadinterpretacji tego typu „zapowiedzi” i potrafią tworzyć naprawdę abstrakcyjne teorie. Kto wie, może w tym szaleństwie jest metoda?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się