Elden Ring ze sporym przeciekiem. Grafiki koncepcyjne i informacje o grze pojawiły się w sieci

Elden Ring ze sporym przeciekiem. Grafiki koncepcyjne i informacje o grze pojawiły się w sieci
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W sieci pojawiło się sporo informacji o Elden Ring. Dodatkowo Internet obiegły grafiki koncepcyjne przedstawiające przeciwników z gry.

Nowa produkcja From Software już wkrótce powinna doczekać się większej prezentacji. Plotki mówią, że gra jest już ukończona i deweloperzy aktualnie ją dopracowują, co wydaje się być całkiem prawdopodobne.

Co ciekawe, Elden Ring najprawdopodobniej wyciekło do sieci. Jeden ze znanych, chińskich youtuberów opublikował (usunięty już) materiał, w którym opowiedział o grze i pokazał na nim dwie grafiki koncepcyjne prezentujące przeciwników. Możecie je zobaczyć poniżej.

Warto dodać, że rzeczony twórca utrzymuje dobre relacje z From Software i został zaproszony przez studio wcześniej, aby zagrać w Sekiro: Shadows Die Twice.

To jednak nie są najciekawsze nowinki odnośnie gry. Youtuber zdradził parę informacji o produkcji, a niektóre z nich pokrywają się z poprzednim przeciekiem ze sprawdzonego, włoskiego źródła.

Podobnie jak w przypadku innych przecieków, tak i tutaj otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie tego, że gra jest już ukończona i rozgrywką bardzo przypomina Dark Souls.

Świat przedstawiony miał zostać zbudowany wokół mitologicznego drzewa Yggdrasil, które jest istotnym elementem mitologii nordyckiej. W grze pojawiają się również liczne nawiązania do mitologii celtyckiej.

Co więcej, mapa świata ma być znacznie większa względem innych produkcji From Software. Dodatkowo twórcy zadbali o cykl dobowy i zmienne warunki pogodowe. FW najwyraźniej stawiają na pełnoprawny, otwarty świat.

Choć – ponownie – jest to przeciek z wiarygodnego źródła, to należy patrzyć nań z przymrużeniem oka. Twórcy niechętnie dzielą się jakimikolwiek informacjami o grze i warto poczekać na oficjalne ogłoszenia, zanim uznamy powyższe dane za pewniki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie