Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Elden Ring może być już ukończone. Twórcy udoskonalają grę

Redaktor naczelny znanego, włoskiego portalu zdradził, że Elden Ring jest już ukończone. From Software mają udoskonalać swoją nową markę.

O nowej grze From Software wciąż wiemy dość niewiele. Po bardzo docenionym Sekiro, oczekiwania wobec nowej produkcji twórców gatunku soulslike są wręcz gigantyczne. Fani uważnie śledzą każdą, nawet najmniejszą informację odnośnie Elden Ring i nie ma w tym nic dziwnego.

Społeczność miłośników From Software jest bardzo oddana, a każda nowa gra studia staje się tematem dla tysięcy filmików na YouTube i wątków na forum Reddit.

Graczom nie mógł więc umknąć wywiad włoskiego streamera z redaktorem naczelnym portalu Evereye – Federico Forsettim – który rzekomo ma dobre relacje z From Software. Forsetti twierdzi, że gra została ukończona na początku pandemii i aktualnie jest udoskonalana przez deweloperów.

Redaktor twierdzi, że gdyby nie pandemia, to najprawdopodobniej już gralibyśmy w Elden Ring. Trudne warunki pracy skutecznie opóźniły dokończenie produkcji.

Dodatkowo Forsetti zapewnia, że będzie to tytuł, który zadowoli fanów Dark Souls. Gra ma być w istocie nową marką, ale prezentować to, co znają i kochają fani Soulsów.

O ile nie możemy mieć pewności, że Federico Forsetti mówi prawdę, tak z drugiej strony wątpliwe, że rozsiewałby nieprawdziwe plotki. Wiemy z całą pewnością, że From Software pozwoliło poszczególnym przedstawicielom branży sprawdzić Elden Ring, co potwierdził sam Phil Spencer.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się