Wiedźmin od Netflix – piosenka z serialu otrzymała oficjalny teledysk

Twórcy Wiedźmina nie spodziewali się, że utwór śpiewany przez serialowego Jaskra może okazać się tak wielkim hitem. Po licznych fanowskich interpretacjach Toss a Coin to Your Witcher otrzymuje oficjalny teledysk.

Piosenka z serialu cieszy się wielką popularnością i doczekała się różnych przeróbek i interpretacji (szczególnie fajne są te heavymetalowe). Teraz Sony Soundtracks stworzyło oficjalny teledysk z tekstem utworu. W zasadzie w materiale nie ma nic innego poza słowami piosenki, w związku z czym jeśli szukacie wartkiej akcji i czegoś widowiskowego, to nie ten adres – potraktujcie ten klip jedynie jako ciekawostkę.

Pierwszy sezon Wiedźmina zadebiutował 20 grudnia 2019. Serial jest całkiem niezły – na pochwałę zasługuje szczególnie gra aktorska Henry’ego Cavilla (i kilku innych aktorów) i choreografia walk. Część pierwsza cyklu jest natomiast krytykowana między innymi za dość chaotyczną fabułę. Producentka serialu Lauren Hissrich już dawno temu zapowiedziała, że w drugim sezonie historia będzie bardziej spójna, bo poszczególne wątki powiążą się, zacieśniając relacje między bohaterami.

Prace nad Wiedźminem 2 już ruszyły. Druga część przygód Białego Wilka ma trafić na Netfliksa w 2021Niedawno okazało się, że nie będzie to jedyny projekt platformy dotyczący uniwersum na bazie twórczości Andrzeja Sapkowskiego: powstaje bowiem także animowany serial The Witcher: Nightmare of the Wolf. Netflix nie ujawnił jak dotąd daty premiery tego ostatniego, ale wpis “2020 – The Witcher w CV aktorki dubbingowej Harriety Kershaw sugeruje, że serial animowany może zadebiutować jeszcze przed premierą drugiego sezonu serii z Henrym Cavillem.

Zapraszamy do śledzenia dalszych informacji na temat Wiedźmina na naszych łamach.