Geralt niedługo trafi do kolejnej gry. Znamy przybliżoną datę crossovera

Wiedźmin niebawem trafi do kolejnej gry. Znamy przybliżoną datę
Mobile Newsy PC

Już mniej więcej wiemy, kiedy możemy spodziewać się debiutu Geralta w Lost Ark. Wiedźmin trafi do koreańskiego sieciowego hitu niebawem.

Od czerwca bieżącego roku wiemy, że Geralt z pewnością trafi do jeszcze jednego tytułu. Wiedźmin coraz bardziej staje się obiektem crossoverów, a CD Projekt RED użycza licencji kolejnym studiom gamingowym. No bo przecież musimy się czymś zająć, gdy czekamy na tego Wiedźmina 4, prawda?

Mowa oczywiście o Lost Ark, czyli wielkim koreańskim hicie wspieranym przez Amazon. Gra od momentu debiutu cieszy się olbrzymią popularnością, choć, jak to zwykle bywa przy takich pozycjach, fanbase nie zawsze jest w pełni zadowolony. Być może jednak twórcom ze studia Smilegate uda się przekonać do siebie także i nowych graczy. A w szczególności – fanów Wiedźmina.

Choć, jak pisałem wyżej, o tym, że Geralt do gry trafi, wiemy od dawna, teraz doczekaliśmy się kolejnych informacji w tej sprawie. Niestety są one dość skąpe. Na profilu Lost Ark na Twitterze pojawił się nowy baner, w którym twórcy zapewniają, że crossover wydarzy się na początku 2023 roku. I to w zasadzie tyle. No cóż.

Warto zaznaczyć, że samo Lost Ark jest dostępne w zupełności za darmo. To MMORPG, którego jedną z głównych cech jest przede wszystkim świetna grafika. Tytuł kusi również interesującą wizją autorskiego świata. Aby zagrać, należy udać się na kartę Steam gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie