Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo na GOG.com, jeśli ktoś jeszcze nie ma

Do końca dnia platforma GOG.com oferuje bezpłatnie pierwszą odsłonę Wieśka.

Tak, wiemy, że to już było i że znowu wraca, ale może są jeszcze osoby, które nie miały jeszcze okazji pograć w ten tytuł – lub po prostu nie posiadają go na GOG.com. Takich graczy odsyłamy pod ten adres. Wiedźmin jest darmowy tylko dzisiaj; po północy oferta nie będzie już ważna.

A skoro w temacie darmoszek jesteśmy, to warto przypomnieć, że jeszcze przez kilka godzin w Epic Games Store można dodać do swojej kolekcji trzy indyki (szczegóły podajemy tutaj). Poza tym od jutra przez dwa dni będzie można zgarnąć bez opłat pierwszą i drugą część Quake’a.

Seria Wiedźmin ma swoje początki w 2007 roku. Druga odsłona cyklu zadebiutowała w 2011, a ostatnia – pięć lat temu. Obecnie, jak powszechnie wiadomo, CD Projekt RED pracuje nad całkowicie odmienną produkcją. Cyberpunk 2077, którego akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście Night City w dalekiej przyszłości, ma zadebiutować 19 listopada 2020.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się