Epic Games Store – trzy nowe indyki za darmo. Za tydzień kolejny

W tym tygodniu Epicy oferują bezpłatnie gry 20XX, Barony i Superbrothers: Sword & Sworcery. Za tydzień otrzymamy Wilmot’s Warehouse.

Oferta na trzy produkcje trwa standardowo do kolejnego czwartku, do godziny 17:00. Później wrócą one do swoich starych cen, a Epic Games udostępni Wilmot’s Warehouse – produkcję logiczną o sprzątaniu magazynu.

Pierwszym z oferowanych w tym tygodniu tytułów jest 20XX – platformówka akcji z cechami rogalika, w której walczymy w obronie ludzkości. Produkcja ma całkiem ładną, kolorową oprawę wizualną. W 20XX można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacyjnym – lokalnie i przez internet. Zainteresowani znajdą tytuł tutaj.

Barony to RPG w stylu roguelike, w którym akcję oglądamy z perspektywy FPP. Trafiamy do podziemi i polujemy na złoczyńców, posługując się magią – a przy okazji szukamy skarbów. Tak jak w przypadku 20XX, możemy grać w pojedynkę i ze znajomymi. Grę znajdziecie pod tym linkiem.

Ostatnia z produkcji dostępnych za darmo w tym tygodniu to Superbrothers: Sword & Sworcery. To eksploracyjna przygodówka akcji, która eksperymentuje z oprawą audio-wideo. Wcielamy się w postać mniszki i przemierzamy królestwo, rozwiązując muzyczne łamigłówki. Tytuł zawiera oryginalne kompozycje Jima Guthriego. Kto chciałby wypróbować grę, niech klika tutaj.

 

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: