Wiedźmin 3 z upiększoną Triss. „Wspaniała, jak ze snów, zabrałbym na randkę”

Wiedźmin 3 - mod zmieniający wygląd bohaterki.
Newsy PC

Wygląda na to, że gracze długo czekali na taką wersję Triss Merigold. Dzięki jednemu z moderów, dziewczyna przybrała wygląd jak ze zwiastunów sprzed premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Niedawno wspominaliśmy o 12 nowych romansach w grze Wiedźmin 3, a teraz pora na kolejną modyfikację, która zdobywa coraz większą popularność na stronie nexusmods. Dotyczy ona wyglądu czarodziejki Triss Merigold. Autor projektu postanowił przywrócić jej wygląd jak z trailerów, które oglądaliśmy jeszcze przed premierą Dzikiego Gonu. Czy udało mu się osiągnąć cel? Cóż, komentarze społeczności są jednoznacznie pozytywne.

Wiedźmin 3 – mod na wygląd Triss Merigold „jak z trailerów”

Modyfikacja Trailer Triss Texures oferuje tekstury 4K i można ja pobrać w dwóch wersjach. Autor projektu przygotował plik Default oraz Legacy. Już instalacja pierwszego zmieni tekstury bohaterki, a jeśli będziemy chcieli dodatkowo zobaczyć więcej piegów na twarzy oraz mniej zaokrąglone usta, należy zainstalować również Legacy. Triss będzie wówczas posiadać też dłuższe rzęsy.

Widać już, że społeczność graczy doceniła zmiany. Wśród komentarzy na stronie moda możemy przeczytać tak pochlebne opinie jak „cudowna praca, świetny mod, dobra robota, Triss jak ze snów”. Ktoś nawet żartobliwie pyta, czy ma ktoś numeru telefonu do tej pani, bo zabrałby ją na randkę.

Jeśli będziecie pobierać moda, możecie do niego „dobrać” inne zmiany wyglądu bohaterki, z którymi Trailer Triss Texures jest kompatybilny. To m.in. dłuższe włosy i fryzura z Wiedźmina 2.

Zobacz upiększoną Triss Merigold na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie