95% graczy Wiedźmina 3 odwiedzi to miejsce tuż po next-genowej aktualizacji. Fani żartują, a Ty gdzie pójdziesz?

Wiedzmin-3-tomira
Newsy PC PS5 Xbox Series

Wiedźmin 3 w nowej odsłonie pojawi się już 14 grudnia, przynosząc ze sobą tekstury 4K i więcej szczegółów w grze. Jakie miejsca będziesz chciał na pewno zobaczyć w wyższej jakości?

Cóż, Wiedźmin 3 w next-genowej aktualizacji z pewnością skłoni niejednego z nas do ponownego odpalenia tytułu. Może nawet nie po to, żeby kolejny raz skończyć grę, lecz po prostu przekonać się, jak to wszystko wygląda “po nowemu”. Kto nie korzystał dotychczas z modów podciągających grafikę, zobaczy sporą różnicę w wizualnej oprawie Dzikiego Gonu.

Gracze na forum Reddit żartują sobie natomiast, co będzie pierwszym miejscem, do którego 14 grudnia pobiegnie 95% z nas, by nacieszyć oczęta widokiem w 4K. Na screenie znajduje się zielarka Tomira, określana przez wielu jako najgorętsza kobieta w grze.

Swoja drogą, Tomira dorobiła się modyfikacji, dzięki której możemy z nią romansować. Dziewczyna otrzymała unikatowe stroje i tekstury nagiego ciała. Screeny możecie zobaczyć w tej wiadomości, gdzie znajduje się też link do pobrania moda.

A tak na poważnie, na jakie widoki czekasz w grze Wiedźmin 3 po grudniowej aktualizacji? Są takie miejsca, które koniecznie będziesz chciał/a zobaczyć w jakości 4K?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie