Najgorętsza dziewczyna z Wiedźmina 3 dostała „młodsze” tekstury

Wiedzmin-3
Newsy

Wiedźmin 3 doczekał się moda, który odmładza znaną zielarkę z gry. Teraz Geralt z pewnością nie oderwie od niej wzroku.

Na stronie Nexusmods pojawił się pakiet tekstur dla kolejnej postaci z gry Wiedźmin 3. Zatem pora go zainstalować, jeśli chcesz zobaczyć Tomirę w odmłodzonej wersji.

Wiedźmin 3 i nowe tekstury dla Tomiry

Choć Tomira nie należy do pierwszoplanowych postaci kobiecych w Wiedźminie 3, wielu graczy ją… pokochało. Nie raz spotkałem się z określeniem, że to najbardziej gorąca dziewczyna w grze. Powstał nawet mod, który pozwala romansować z Tomirą. Kto jest zainteresowany, szczegóły znajdzie w jednym z moich starszych wpisów.

Mody dotyczące Tomiry nie pojawiają się zbyt często, dlatego postanowiłem przedstawić Wam nowy, który dopiero co zadebiutował. Programik nosi nazwę Tomira Face Overhaul i zajmuje się odmłodzeniem bohaterki. Mamy zatem mniej zmarszczek, poprawioną barwę skóry oraz bardziej gładką cerę. Do tego nieco ciemniejszy makijaż, co ogólnie przekłada się na młodszy wygląd kobiety.

Jak wygląda odmłodzona Tomira? Screeny i link do pobrania moda na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie