Polak ulepszy Wiedźmina 3 next-gen. Jeszcze więcej fajerwerków graficznych

Wiedzmin-3
Newsy PC

Mogłoby się wydawać, że to, co widzą nasze oczy w next-genowej wersji Wiedźmin 3: Dziki Gon, to szczyt graficznych możliwości tej gry. Ale nie, ma być jeszcze piękniej!

Wiedźmin 3 w odświeżonej wersji jest z nami od kilku dni. Mamy usprawnienia w rozgrywce, lepszą grafikę i niestety też trochę błędów, które naprawia CD Projekt RED. Tutaj skupimy się na moment na stronie wizualnej tytułu.

Wiedźmin 3 HD Reworked Project Next-Gen zapowiedziany

Fani Geralta z pewnością znają, lub chociaż słyszeli, o modzie HD Reworked Project do Wiedźmina 3. Znacznie poprawił on grafikę produkcji i co ciekawe, ostatnia wersja moda jest zintegrowana z najnowszą next-genową aktualizacją. Zadbało o to studio CD Projekt RED, które dogadało się z polskim moderem skrywającym się za pseudonimem Halk Hogan PL.

Tak więc dzięki moderowi widzisz lepsze tekstury w next-genowym W3, który miał swoją premierę 14 grudnia. Sądziłem, że na tym koniec, lecz nie. Halk Hogan PL zapowiada bowiem, że nie skończył jeszcze z Białym Wilkiem! Moder wrzucił na YouTube poniższy zwiastun, zapowiadający HD Reworked Project Next-Gen. Tak przy okazji pisze o tym, co nas czeka:

Tak, historia HDRP jeszcze się nie skończyła. 🙂 Mogę wam powiedzieć, że nadchodząca wersja HDRP o nazwie NextGen Edition jest naprawdę ogromna, lista zmian i nowych ulepszeń jest naprawdę długa, a jakość zasobów jest zdecydowanie na znacznie wyższym poziomie niż można było doświadczyć w ostatniej dostępnej wersji (12.0 Ultimate). Jestem bardzo podekscytowany, że wkrótce podzielę się z wami tą pracą. Docelową wersją nowego HDRP jest aktualizacja gry NextGen (4.0), ale możliwa jest również wersja 1.31/1.32.

Halk Hogan PL

Mod HD Reworked Project Next-Gen Edition ma zostać udostępniony w drugim kwartale 2023 roku, a już wkrótce zobaczymy pierwsze materiały obrazujące nadchodzące zmiany. Nie mogę się doczekać!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie