Wiedźmin 3 z lubieżnymi detalami 4K. CDPR: „Przyjrzymy się temu”

Wiedźmin 3
Newsy PC PS5 Xbox Series

Wiedźmin 3 next-gen „wyposażył” niektóre dziewczyny w tekstury 4K nawet tam, gdzie dżentelmeni bez pytania zaglądać nie mogą.

Na forum Reddit pojawił się wątek dotyczący zmian, jakie przyniosła ze sobą zeszłoroczna aktualizacja next-gen do gry Wiedźmin 3. Ktoś wypatrzył, że łona kobiet (nie wszystkich) są niezwykle realistyczne dzięki teksturom 4K.

Wiedźmin 3 i koniec z lalkami Barbie?

Wspomnę, że w wersji gry z 2015 roku, każda kobieca nagość od przodu miała wyraźny efekt lalki Barbie. Teraz zauważono, że ta sfera kobiecego ciała posiada bardzo realistyczne detale. Forumowicze z Reddit wypatrzyli nowość w przypadku pań niebędących przedstawicielkami rasy ludzkiej. Konkretnie, chodzi o Bruksy. Ktoś po prostu chciał pstryknąć zdjęcie w trybie fotograficznym i nieźle się zaskoczył.

Temat podchwycił serwis Kotaku, wspominając, że kobiece intymne detale (z fryzurkami), bardzo przypominają jeden z modów. Jak wiemy, aktualizacja next-gen do Wiedźmina 3 została zintegrowana z niektórymi modyfikacjami, dzięki czemu możemy się nimi cieszyć nie tylko na PC, lecz również na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series. Być może właśnie dzięki temu tekstury 4K trafiły tam, gdzie promienie słońca nie docierają.

Kotaku skontaktował się w tej sprawie z CD Projekt RED oraz z twórcą „podobnego” moda. Modder nie odpowiedział na pytanie, natomiast przedstawiciel polskiego dewelopera przesłał krótką informację: Przyglądamy się temu i będziemy mieć więcej informacji w nadchodzących dniach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie