Wiedźmin 3 i imprezowiczki z Toussaint. Jest też Shani „wirująca” z Geraltem

Wiedźmin 3 cosplay czarodziejki dziewczyny
Cosplay Newsy PS4 PS5 Rozrywka Switch Xbox Series XOne

Wiedźmin 3 to nie tylko doskonała fabuła i porywający gameplay, ale również barwne postaci, zarówno męskie, jak i kobiece. Jak zapewne wiesz, Geralt nie stronił od płci pięknej.

Przechodząc grę Wiedźmin 3, możemy romansować, zaglądać do zamtuza i „podrywać” panie w wiedźmińskim stylu. Deweloperzy z CD Projekt RED przyłożyli się, by odtworzyć książkowe bohaterki w naprawdę „gorącym” stylu. To stało się natomiast zalążkiem wielu cosplay’ów, które od lat pojawiają się w sieci za sprawą wielu modelek.

Wiedźmin 3 i kolejna impreza z dziewczynami

Piszę kolejna, ponieważ publikowaliśmy już kiedyś podobny cosplay, gdzie widzieliśmy imprezujące przy winku czarodziejki Keirę Metz, Triss Merigold oraz Yennefer z Vengerbergu. Dla przypomnienia, poniżej link:

Niedawno natknąłem się na profil modelki marven_art na Instagramie, a tam zobaczyłem tą samą imprezę, tyle że odtworzoną przez inne cosplay’erki. Okazało się również, że na profilu dziewczyny możemy znaleźć inne ciekawe kreacje z Wiedźmina. Tutaj przywołam choćby świetny cosplay tańczącej z Geraltem uroczej Shani.

Cosplay czarodziejek i Shani [ZDJĘCIA NA PODSTRONACH]

Więcej zdjęć na drugiej podstronie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie