Tylko w ten weekend wyjątkowa strategia całkowicie za darmo!

Tylko w ten weekend wyjątkowa strategia całkowicie za darmo!
Gry za darmo Newsy PC

Świetna okazja do zapoznania się z produkcją.

Jeśli nie udało wam się otrzymać klucza do zamkniętych beta testów Total War: Arena, to teraz jest okazja, aby wskoczyć do gry. Od dziś do poniedziałku godziny 7:00, możecie testować produkcję całkowicie za darmo.

Total War: ARENA to darmowa, drużynowa gra strategiczna, w której gracze wcielają się w legendarnych bohaterów z kart historii, by uwiecznić ich czyny w ogniu walki. Gra powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia studia Creative Assembly przy tworzeniu serii Total War i czerpie garściami z aspektów strategii, porywającej i taktycznej walki oraz wierności historycznej, z której seria jest znana, oddając w ręce graczy spektakularną rozgrywkę sieciową dla nowych i starych fanów.

Gracze stają w szranki w olbrzymich i dynamicznych bitwach z udziałem dwóch drużyn liczących po 10 członków. Dowódcy kontrolują trzy oddziały i setki wojowników, ścierając się ze sobą na polach bitewnych starożytności. Każda bitwa popycha dowódcę do polegania na sprycie, strategii i koordynacji z sojusznikami w celu zapewnienia sobie zwycięstwa. Na graczy, w miarę jak pną się w górę rankingów, czeka głęboki system postępu pozwalający na awans wodzów i odkrywanie nowych umiejętności, oręża, pancerza i zdolności oddziałów. Głębokie oddanie realiom historycznym okresu oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że Total War: ARENA zabiera graczy w sam wir walki jak nigdy przedtem – czytamy na stronie producenta.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie