Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Vampire: The Masquerade – Swansong – pokazano pierwszy zwiastun

Podczas wczorajszego Nacon Connect zaprezentowano filmowy trailer z Vampire: The Masquerade – Swansong.

Wydarzenie Nacon Connect przyniosło zapowiedzi paru gier. Najciekawszą z nich jest nowy Test Drive, a oprócz tego mogliśmy chociażby zobaczyć gameplay z RPG-a o wilkołaku Werewolf: The Apocalypse. Pokaz przyniósł także zwiastun z nowego Vampire: The Masquerade – Swansong, który przybliża fabułę opowiadaną przez produkcję autorstwa Big Bad Wolf, znanego przede wszystkim z przygodówki The Council.

Swansong to gra RPG, która główny nacisk ma kłaść na historię. Trafimy do Bostonu w XXI wieku, gdzie książę wampirów spróbuje przejąć władzę nad organizacją Camarilla. Wcielimy się w trzech wampirów, które spróbują mu te plany pokrzyżować. Każdy nasz wybór będzie miał znaczenie dla rozwoju opowieści.

Tytuł zadebiutuje na wszystkie platformy: PC, PS4, PS5, Xboksa One, Xboksa Series X i Nintendo Switch. Biorąc pod uwagę różnice w mocy pomiędzy konsolą Nintendo a next-genami, ciekawą rzeczą byłoby zobaczyć, jak ta jedna gra będzie różnić się na poszczególnych platformach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się