Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 znowu ma kłopoty. Gra straciła ważnego dewelopera

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ma kolejne problemy. Studio twórców opuściła ważna członkini, która miała istotny wpływ na rozwój gry.

Nad nową odsłoną Vampire: The Masquerade ciąży jakaś klątwa. Gra doczekała się już parokrotnego opóźnienia. Dodatkowo wydawca zwolnił dwóch istotnych pracowników studia Hardsuit Labs, którzy rozwijali produkcję. Niestety, na tym nie koniec problemów gry.

Projektantka kreatywna pracująca nad grą – Cara Ellison – zdecydowała się opuścić zespół. Od teraz pracuje w studiu League of Geeks, który możecie kojarzyć ze stworzenia gry Armello.

Paradox Interactive wydało stosowne oświadczenie w sprawie odejścia pracownicy Hardsuit Labs.

Możemy potwierdzić, że Cara Ellison zdecydowała się opuścić Hardsuit Labs i już nie pracuje nad Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

Cara wniosła do projektu świeże pomysły i wiele z nich pojawi się w grze debiutującej w przyszłym roku. Dziękujemy jej za pracę przy Bloodlines 2 i życzymy sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach.

~Paradox Interactive

Choć Bloodlines 2 jest szalenie wyczekiwaną grą, to fani mają powody do niepokoju. Pierwsze materiały z produkcji prezentują się delikatnie mówiąc rozczarowująco i bynajmniej nie spełniają wysokich oczekiwań względem tytułu. Co więcej, graczy nie uspokaja ciągły chaos związany z produkcją gry.

Druga odsłona Vampire: The Masquerade – Bloodlines powinna zadebiutować w 2021 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się