Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 opóźnione

Hardsuit Labs i Paradox Interactive poinformowały o ponownym przesunięciu premiery Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Tytuł ma zadebiutować w 2021.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom i planom, produkcja o wampirach w Seattle nie trafi w ręce graczy w tym roku, a dopiero w następnym. Nie jest to pierwsze przesunięcie debiutu Bloodlines 2 – gra miała najpierw wyjść na wiosnę, a później jesienią 2020.

W oświadczeniu opublikowanym na oficjalnym profilu produkcji na Twitterze podano powód opóźnienia. Celem autorów jest stworzenie możliwie najlepszej gry, która byłaby godnym następcą oryginału – i w związku z tym wydanie tytułu w 2020 nie jest możliwe.

Tym samym przedstawiciele Hardsuit Labs i Paradox Interactive podziękowali fanom za cierpliwość, zapewniając ich, że w kolejnych miesiącach ujawnią informacje dotyczące nowego terminu debiutu Bloodlines 2.

Gra trafi na PC, PS4, Xboksa One, PS5 i Xboksa Series X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się