Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Valkyria Chronicles dostępna na Nintendo Switch

Czas odkryć nowy świat.

Valkyria Chronicles jest już dostępna w Nintendo eShop w cenie 19.99 euro. Gracze mogą po raz pierwszy w historii platform Nintendo spróbować swoich sił w wojnie o Gallię. Co więcej, posiadacze Valkyria Chronicles 4 kupionego przez Nintendo eShop automatycznie dostaną 25% zniżki przy zakupie Valkyria Chronicles – 25% oryginalnej ceny! Promocja potrwa od dzisiaj aż do 17 grudnia 2018.

Gracze dowodzić będą legendarnym oddziałem 7 pod wodzą porucznika Welkina Gunthera i zostaną wciągnięci w poruszającą historię Welkina, Alicii i ich przyjaciół, którzy próbują odeprzeć inwazję Wschodnioeuropejskiego Przymierza Imperialistycznego. Niezależnie od tego, czy gracze powracają z nostalgią do tego tytułu, czy przeżywać go będą po raz pierwszy – akwarelowy styl CANVAS i funkcjonalność Nintendo Switch sprawią, że będzie to niezwykłe przeżycie.

Fabuła gry toczy się podczas Drugiej Wojny Europejskiej, konfliktu znanego z Valkyria Chronicles 4. Valkyria Chronicles opowiada o losie porucznika Welkina Gunthera z oddziału 7.

Unikalne, ręcznie rysowane grafiki imitujące akwerele, stworzone z pomocą CANVAS oraz system bitewny BLiTZ, to najbardziej charakterystyczne elementy gier z serii Valkyria Chronicles.

Źródło: Materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%