Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ubisoft stawia na Epic Games Store. Ghost Recon Breakpoint nie dla Steam

Zapowiedziane wczoraj Ghost Recon Breakpoint to kolejna gra Ubisoftu, która ominie Steam. Kto chce zagrać, to tylko przez Epic Games Store lub Uplay.

Ubisoft potwierdził redaktorowi serwisu PCGamesN, że Ghost Recon Breakpoint nie pojawi się w dniu premiery na platformie Steam i będzie ekskluzywnym tytułem dla Epic Games Store oraz oczywiście Uplay.

Nie powinno nas to szczególnie zaskoczyć zważywszy na fakt wcześniejszego partnerstwa obu gigantów. Anno 1800 oraz The Division 2 również ominęły platformę Steam i są dostępne do kupienia na Uplay oraz w sklepie twórców Fortnite.

Przypominamy, że Ghost Recon Breakpoint to gra akcji osadzona w otwartym świecie, a dokładnie na wyspie Auroa. Ogromnym teren do eksploatacji, ma dać graczom sporo swobody działania i przede wszystkim urozmaicić kooperacyjną grę dla maksymalnie czterech graczy. W Ghost Recon Breakpoint będzie też opcja gry dla jeden osoby.

Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października 2019 roku nie tylko na PC, lecz pojawi się tego dnia także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej wczorajszej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się