Ubisoft naprawi patch 1.1.1 do Assassin’s Creed Valhalla

0 komentarzy

Patch 1.1.1 wprowadził do Assassin’s Creed Valhalla kilka ogromnych problemów. Ubisoft zapowiedział, że wkrótce je naprawi.

Valhallę można uznać za naprawdę udany tytuł. Gra zebrała bardzo wysokie oceny, choć zdecydowanie nie była produkcją idealną. Masa błędów i kilka niedoskonałych decyzji designerów wpłynęły na odbiór wśród fanów, choć i tak nowa przygoda w uniwersum asasynów wypadła bardzo dobrze.

Gra jest stale aktualizowana i jakiś czas temu ukazała się ogromna łatka 1.1.1, która naprawiła wiele błędów. Jest jednak jeden problem – stworzyła przy tym kilkadziesiąt innych mniejszych i większych bugów.

Sporo questów stało się niemożliwe do ukończenia, popsuto animacje twarzy wielu NPC, a ryby zniknęły z wybrzeży i okolicznych wód pięknej Anglii. Innymi słowy – Ubisoft wpadł w błędne koło naprawy swojej gry.

Na szczęście deweloperzy zdają sobie sprawę z ogromu problemów w Valhalli i już zabierają się za ich naprawę. Na stronie wydawcy pojawił się wpis, w którym zebrano błędy mające doczekać się wkrótce usunięcia. Lista jest bardzo obszerna i znajdziecie ją w tym miejscu.

Nie znamy jeszcze konkretnej daty wprowadzenia łatki poprawiającej problemy patcha 1.1.1,, ale zapewne ukaże się ona w ciągu najbliższych kilku tygodni. Ubisoft wciąż rozpracowuje obecne w grze błędy i będzie informował graczy na bieżąco o postępach w naprawie gry.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się