Assassin’s Creed Valhalla – co wprowadza aktualizacja 1.1.1?

0 komentarzy

Ubisoft przygotował kolejną ogromną łatkę do Assassin’s Creed Valhalla. Aktualizacja 1.1.1 naprawia masę błędów i dodaje osiągnięcia.

Najnowsza odsłona Assassin’s Creed to zdecydowanie jedna z najlepszych gier 2020 roku. W naszej recenzji bardzo chwaliliśmy Valhallę za świetną realizacji świata i ciekawe zadania zarówno główne jak i poboczne, jednak gra miała pewien spory problem.

Choć Ubi dostarczyło wyśmienity produkt, to średniowieczna Anglia była wypełniona okropnymi błędami, które potrafiły zepsuć rozrywkę. Deweloperzy jednak dość szybko zabrali się za ich naprawę i produkcja prezentuje się coraz lepiej.

Do Assassin’s Creed Valhalla trafiła właśnie duża aktualizacja 1.1.1. Naprawia ona całą masę błędów i w końcu umożliwia zdobywanie osiągnięć na komputerach osobistych.

Łatka ma różny rozmiar zależnie od wersji gry:

  • Xbox Series – 7.5 GB
  • Xbox One – 6.6 GB
  • PlayStation 5 – 2 GB
  • PlayStation 4 – 2 do 3 GB zależnie od regionu
  • PC – 6.45 GB

Ubisoft w końcu naprawił system osiągnięć na PC. Gracze bardzo głośno wyrazili swój przeciw w kwestii niedziałających achievementów i ostatecznie wprowadzono je do gry. Zajęło to dość długo, ale ważne, że w ogóle się doczekaliśmy.

Pełną listę zmian i poprawek błędów znajdziecie w tym miejscu. Aktualizacja będzie dostępna w naszym kraju około godziny 13:00. Jeśli nie zacznie się ona pobierać automatycznie, zweryfikujcie pliki gry w Waszym launcherze.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się