Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Trzy gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień Watch Dogs i The Stanley Parable

W ramach akcji cotygodniowego rozdawania gier Epic Games udostępnia w swoim sklepie kolejne produkcje: Mutazione, A Short Hike i Anodyne 2: Return to Dust. Wiemy też, co dostaniemy za tydzień.

Od dzisiaj od godziny 16:00 czasu polskiego (czyli o godzinkę wcześniej niż zwyczajnie) w Epic Games Store odbierzemy aż trzy gry: Mutazione, A Short Hike i Anodyne 2: Return to Dust. Tytuły będą dostępne na platformie do kolejnego czwartku. Natomiast za tydzień Epicy szykują dla nas dwie znane i lubiane gry: Watch Dogs i The Stanley Parable.

Tymczasem parę słów o tym, co możemy upolować w tym tygodniu. Pierwsza z produkcji – Mutazione – jest przygodówką, w której jako główna bohaterka Kai trafiamy do tajemniczej miejscowości, by zaopiekować się dziadkiem. Ogólnie w miasteczko trafił meteoryt i członkowie społeczności są jakoś dziwnie zmutowani. Rozgrywka opiera się głównie na eksploracji świata i rozmowie z napotkanymi postaciami. Produkcja jest całkiem nowa – trafiła na rynek we wrześniu 2019. Warto ją wypróbować chociażby z uwagi na ciekawą oprawę wizualną. Pobierzecie ją tutaj.

A Short Hike to także przygodówka, w której wcielamy się w sympatycznego ptaszka, a naszym głównym zadaniem jest wspinanie się na szczyt. Po drodze poznajemy świat i spotykamy różne postacie. Tak jak w przypadku Mutazione, także i tutaj mamy do czynienia z produkcją relatywnie młodą, która zadebiutowała w 2019. Aby dodać tytuł do swojej biblioteki, kliknijcie w ten link.

Ostatnia z produkcji, Anodyne 2: Return to Dust, to także gra przygodowa (choć z elementami akcji i RPG), będąca niezależną kontynuacją tytułu z 2013. Trafiamy do miasta, które nawiedziła przedziwna plaga. Jako główna bohaterka mamy za zadanie leczyć mieszkańców miejscowości, wnikając w ich ciała. Gra jest dostępna pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się