Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Total War Saga: Troy – przez pierwszą godzinę rozdano milion egzemplarzy gry

Creative Assembly poinformowało na Twitterze, że gra Total War Saga: Troy w ciągu niespełna 60 minut od debiutu w Epic Games Store rozeszła się w liczbie miliona sztuk.

Popularność Troy wcale nie dziwi: nieczęsto dostajemy gry na premierę za darmo. Nie jest to ponadto tytuł byle jaki: średnia ocen w serwisie Metacritic.com wynosi obecnie 75 procent (na podstawie 21 recenzji krytyków).

Strategia zadebiutowała na platformie twórców Fortnite’a wczoraj o godzinie 15:00. Tak jak zapowiadano, gra jest dostępna bezpłatnie dla każdego, kto ma konto w Epic Games Store – ale można ją zgarnąć tylko przez pierwsze 24 godziny.

Kto jeszcze nie dodał tytułu do swojej biblioteki, wciąż może to zrobić do godziny 15:00. Zainteresowani powinni udać się pod ten adres i kliknąć Pobierz.

Saga: Troy to drugi spin-off serii Total War. Tym razem bierzemy udział w wojnie trojańskiej. Wcielamy się w jedną ze stron konfliktu: wojska Troi lub nacierającą na miasto armię grecką – i prowadzimy naszych wojowników do zwycięstwa.

Na koniec przypominamy, że udostępniając za darmo Troy, Epic Games nie zapomniało o cotygodniowym rozdawaniu gier. Od wczoraj przez tydzień można nabyć darmoszki Remnant: From the Ashes i The Alto Collection. Szczegóły na ich temat i niezbędne linki publikujemy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się