Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Remnant: From the Ashes i The Alto Collection za darmo w EGS. Za tydzień dwie gry

W tym tygodniu odbierzemy bez opłat wspomniane wyżej tytuły, a w kolejnym będą czekały na nas Enter the Gungeon i God’s Trigger.

Od wczoraj Epic Games rozdaje w swoim sklepie Remnant: From the Ashes i The Alto Collection. Gry zgarniemy standardowo do kolejnego czwartku do godziny 17:00. Po tym czasie wrócą one do swoich starych cen, a autorzy Fortnite’a udostępnią Enter the Gungeon i God’s Trigger.

Remnant: From the Ashes to strzelanka TPP w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potwory. Wyruszamy w pojedynkę (lub wraz z dwoma innymi graczami) do walki z niebezpiecznymi przeciwnikami, by uratować ludzkość przed zagładą. Tytuł jest dostępny tutaj.

Z kolei The Alto Collection to złożona z dwóch części: Alto’s Adventure i Alto’s Odyssey – niezależna przygodówka, w której odbywamy wycieczkę po Alpach na snowboardzie. Kolekcja oferuje ponad 350 zadań na wielu poziomach. Grę zdobędziecie, klikając w ten link.

Przy okazji przypominamy również o ofercie dotyczącej Total War Saga: Troy. Produkcja jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich na EGS tylko do dzisiaj do godziny 15:00. O szczegółach piszemy pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się