Shadow of the Tomb Raider Lara

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Tomb Raider Ultimate Experience. Square Enix szykuje niespodziankę

Gracze zauważyli, że firma Square Enix zarejestrowała nowy znak towarowy Tomb Raider Ultimate Experience. Co może się za tym kryć?

Blisko dwa lata temu na tynku wylądowała gra Shadow of the Tomb Raider, która jest zwieńczeniem najnowszej trylogii gier z panną Croft w roli głównej. Square Enix oczywiście nie zamierza rozstawać się z marką, lecz póki co nie wiadomo, kiedy zobaczymy nową grę z serii. I tutaj pojawia się…

Tomb Raider Ultimate Experience

Deweloper rejestruje znak towarowy Tomb Raider Ultimate Experience (w skrócie T.R.U.E.), nie podając żadnych dodatkowych szczegółów, nawet platform docelowych.

W sieci krążą różne scenariusze, cóż to takiego może być. Najbardziej realnym wydaje się ten wskazujący na remastery Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider oraz Shadow of the Tomb Raider na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Bardzo możliwe, że Square Enix zaoferuje zbiorczy pakiet poprawionych gier w atrakcyjnej cenie, lecz to jedynie domysły. Czekamy na szczegóły.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się