They/Them na pierwszej zapowiedzi. Nadchodzi nowy slasher z Kevinem Baconem

They/Them - pierwsza zapowiedź filmu z Kevinem Baconem
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

W sieci debiutował teaser They/Them, nadchodzącego slasheru z Kevinem Baconem w jednej z głównych ról.

Akcję filmu osadzono w czasie obozu zorganizowanego, by „leczyć” młodzież LGBT+. Terapię konwersyjną prowadzi w tym przypadku Owen Whistler, postać grana przez Kevina Bacona. W pewnym momencie nastolatki buntują się jednak przeciwko organizatorom i drastycznym metodom „leczenia” ich orientacji seksualnych lub tożsamości płciowych; „terapia” polega w dużej mierze na próbie psychicznego złamania uczestników obozu. Jakby tego było mało, w okolicy zaczyna grasować tajemniczy morderca. Młodzi ludzie muszą więc odkryć, kto stoi za coraz częstszymi zabójstwami.

Oprócz wspomnianego już Kevina Bacona na ekranach pojawią się m.in. Carrie Preston, Anna Chlumsky, Quei Tann, Austin Crute, Monique Kim, Anna Lore, Cooper Koch oraz Darwin del Fabro. W jednej z głównych ról obsadzony został ponadto Theo Germaine (znany już z serialu Netfliksa Wybory Paytona Hobarta); wcieli się tu w niebinarną osobę o imieniu Jordan.

They/Them to debiut reżyserski Johna Logana, do tej pory współpracującego nad takimi filmami jak Gladiator, Skyfall czy Rango. Logan jest również producentem wykonawczym, podobnie jak Kevin Bacon, Scott Turner Schofield, Howie Young i Jon Romano. Nad całością czuwa także Blumhouse Productions, czyli firma wyspecjalizowana już w produkcji horrorów. Na swoim koncie mają m.in. Paranormal Activity, Uciekaj!, Halloween, Split czy serię Noc oczyszczenia.

Premierę They/Them wyznaczono na 5 sierpnia 2022 roku. Jak na razie możecie zobaczyć poniżej obiecaną zapowiedź:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia