The Sims 5 ponoć powstaje i niebawem zostanie zapowiedziane

The Sims 5 ponoć powstaje i w przyszłym miesiącu EA zapowie grę
Newsy PC PS5 Xbox Series

Według trafnego i popularnego internetowego insidera, EA pracuje nad The Sims 5. Zapowiedź ma być wkrótce, ale i tak szybko w grę nie zagramy.

The Sims 4 wyszło 8 lat temu. Przez cały ten czas tytuł otrzymywał nowe aktualizacje (w tym kontrowersyjne lub dziwaczne zmiany), a także przytłaczającą liczbę dodatków. Tych jest o tyle dużo, że ktokolwiek chciałby nadrobić wszystko teraz, może i zdążyłby znudzić się przed premierą The Sims 5.

I tak – dobrze przeczytaliście. The Sims 5 rzekomo powstaje, a Electronic Arts ma zamiar zapowiedzieć tytuł już niedługo. Wieści te pochodzą od znanego insidera branżowego, Jeffa Grubba. W swoim podcaście rozmawiał na temat przejścia “czwórki” na model free-to-play, a przy okazji poruszył temat ewentualnej kontynuacji. Informacji tych nie należy brać za pewnik, ale Grubb wielokrotnie udowodnił, że jego źródła zazwyczaj są dobrze poinformowane.

Zdaniem insidera, deweloperzy chcą zapowiedzieć grę już w październiku tego roku. Nie trzeba za długo się zastanawiać, aby skojarzyć, że 18 października odbędzie się specjalna prezentacja nowych rzeczy do The Sims 4. Teoretycznie jest to więc swoiste święto fanów serii, którzy mogą spodziewać się zapowiedzi kolejnej odsłony.

Jeśli jednak chcielibyście w tytuł niebawem zagrać – nie mam dobrych wieści. “Piątka” nie ukaże się zbyt szybko. Sam Grubb uważa, że jest “lata przed nami” i znajduje się we wczesnej fazie rozwoju. Ciężko posługiwać się tu jakimiś datami, ale jeśli nie możecie się doczekać, znacznie lepszym pomysłem będzie po prostu ogrywanie wszystkiego, co do tej pory pojawiło się w czwartej części.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie