The Sims 4 faktycznie będzie darmowe. EA potwierdza rewelacyjne wieści

The Sims 4 oficjalnie będzie free-to-play. Wiemy, kiedy zagramy
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

The Sims 4 przechodzi na free-to-play i to oficjalnie. Hitowa gra EA stanie się dostępna zupełnie za darmo na każdej platformie, na której się ukazała.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że Simsy 4 były niegdyś rozdawane za darmo i każdy mógł sobie tytuł przypisać do konta. Trwało to jednak dość krótko i z pewnością wiele osób nie zdążyło tego zrobić. Dlatego potwierdzenie wczorajszych plotek brzmi tak dobrze. Nie będziemy musieli się już martwić potrzebą płacenia za tytuł.

The Sims 4 staje się zupełnie darmowe, ale to nie wszystko. EA w dłuższym poście na swoim blogu opisuje nadchodzące nowości, specjalny stream dla fanów i darmowy zestaw przedmiotów. Zacznijmy może od najważniejszego – “czwórkę” simów ogramy bez opłat już od 18 października. Tytuł w wersji free-to-play pojawi się na PC, Xbox Series X i S, XOne, PS4 i PS5. W wersji PC mowa nie tylko o EA Play lub Origin, ale również wersji na Steam! Mowa, rzecz jasna, o podstawowej wersji gry, a wszystkie dodatki pozostaną płatne.

Tego samego dnia odbędzie się również specjalne wydarzenie Behind The Sims Summit. Stream rusza już o godzinie 19:00, a gracze mogą spodziewać się informacji o nowościach, jakie niebawem trafią do gry. Nie znamy szczegółów, ale klasycznie spodziewamy się nowych dodatków i innej zawartości. Warto wspomnieć, iż abonenci EA Play i EA Play Pro mogą liczyć na ogrywanie specjalnych edycji gry. W pierwszym przypadku dostaniemy The Sims 4 Get To Work Expansion Pack, a w drugim – Toddler Stuff Pack.

Ci, którzy tytuł jednak zakupili, mogą liczyć na specjalne podziękowanie, którego nie zdobędziemy w inny sposób. Będzie to specjalna paczka przedmiotów i mebli inspirowanych południowo-zachodnią pustynią z USA. Spodziewajmy się więc sporo drewna, kamienia i połączenia tego w stylu przypominającym nieco boho.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie