The Munsters trafią do streamingu. Rob Zombie informuje o platformie

The Munsters trafi na Netflix - podobnie jak serial Wednesday
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

The Munsters w reżyserii Roba Zombie ma wreszcie platformę streamingową. Reboot popularnego filmu trafi na Netflix.

Informację podał sam reżyser na swoim koncie na Instagramie. Jako że jesienią w serwisie znajdzie się również Wednesday, czyli nowy projekt poświęcony uwielbianej postaci z Rodziny Addamsów, widzowie Netliksa rzeczywiście będą mogli poczuć się jak w 1964 roku. Niestety żadna z dwóch wymienionych produkcji nie ma jak na razie dokładnej daty premiery.

Bohaterami oryginalnego The Munsters jest rodzina potworów, które mimo odstraszającej czasem aparycji są przyjaźnie nastawione do otoczenia. W rodzinie znaleźć można szereg naprawdę ciekawych postaci; głową rodziny jest Herman Munster, czyli potwór Frankensteina, zaś jego żoną – Lily Dracula-Munster, wampirzyca. Całość ma konwencję bardzo zbliżoną do Rodziny Addamsów, zatem świetnie wpasuje się w klimat nakreślony już przez zapowiedzi Wednesday.

W produkcji Roba Zombie pojawią się m.in.: Jeff Daniel Phillips, Sheri Moon Zombie, Daniel Roebuck, Richard Brake, Sylvester McCoy, Jorge Garcia, Catherine Schell oraz Cassandra Peterson. Zwiastun tytułu możecie zobaczyć poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie