The Medium – Marcin Dorociński pojawi się w grze

0 komentarzy

W The Medium od polskiego Bloober Team pojawi się Marcin Dorociński. Słynny aktor zagra jedną z postaci w oryginalnym horrorze.

Najnowszy horror od Bloober Team zapowiada się bardzo, ale to bardzo obiecująco. Wiemy już ile godzin zajmie przejście gry, a twórcy regularnie dzielą się nowymi materiałami zdradzającymi kolejne aspekty produkcji.

Tym razem otrzymaliśmy świeżutki trailer prezentujący nową postać. Fani polskiego (i nie tylko) kina z pewnością rozpoznają na nim znajomą twarz.

Tak, dobrze widzicie. Marcin Dorociński pojawi się w The Medium jako jedna z postaci. Aktor niedawno wyróżnił się rolą w netflixowym Queen’s Gambit, a teraz zobaczymy go w najnowszej produkcji Blooberów.

Nie wiemy jeszcze kim jest postać Dorocińskiego, ale zapewne dowiemy się już niebawem. Studio trzyma fabułę Medium w tajemnicy i niechętnie dzieli się szczegółami historii. Fabuła była mocną stroną poprzednich produkcji Bloober i nic dziwnego, że twórcy nie chcą zdradzić za dużo przed premierą.

Sam zwiastun jest bardzo niepokojący, ale w pozytywny sposób. Odrażające macki, mroczne lokacje i tajemnicze postacie zwiastują naprawdę porządne doświadczenie grozy, do czego zdążyło już nas przyzwyczaić Bloober Team. Kto wie, może będzie to nawet opus magnum krakowskich deweloperów?

The Medium trafi w ręce graczy 28 stycznia przyszłego roku. Gra ukaże się na PC, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się