The Last of Us Part I otwiera się na kolejnych graczy. Zwiastun pokazuje nowe opcje

Remake The Last of Us - nikt go nie potrzebuje, a ja i tak kupię
Newsy PS5

PlayStation opublikowało kolejny zwiastun The Last of Us Part I. Najnowszy materiał w całości skupia się na opcjach dostępności produkcji Naughty Dog.

Deweloperzy przygotowali całą masę funkcji mających pomóc w rozgrywce graczom z niepełnosprawnościami lub osobom, które potrzebują pewnych zmian w gameplay’u z innych powodów. Choć przeciętny gracz prawdopodobnie nie skorzysta z dodatkowych ustawień, ich obecność będzie nieoceniona dla graczy potrzebujących wsparcia w rozgrywce.

Przy remake’u The Last of Us słynne studio ponownie podnosi poprzeczkę dostępności. Przygoda Joela i Ellie pozwoli między innymi na „słuchanie” dialogów poprzez funkcje haptyczne kontrolera, włączenie pełnej audiodeskrypcji dla przerywników filmowych czy zmianę sposobu zaliczania sekcji quick time event. To jedynie wierzchołek góry lodowej udogodnień, które przygotowało Naughty Dog i niektórym z nich możecie przyjrzeć się na poniższym materiale.

Nasza recenzja The Last Of Us Part I zostanie opublikowana 31 sierpnia o godzinie 17:00. Gra zadebiutuje 2 września na PlayStation 5, a w późniejszym terminie trafi też na komputery osobiste.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie