Naughty Dog zdradza nową grę w The Last of Part I? Obrazki informują o ciekawym settingu

The Last of Us Part I na PC - premiera. Pobierajcie pliki z grą
Newsy PC PS5

The Last of Us Part I może zawierać mały teaser nadchodzącego projektu Naughty Dog. Wychodzi na to, że dostaniemy grę… fantasy!

O kolejnych projektach Naughty Dog mówiło się sporo i nie ma się czemu dziwić. To przecież jeden z najbardziej uwielbianych dziś deweloperów, którzy zaznaczył swój rozwój, wydając co chwilę kolejne hity. Po genialnym Uncharted i The Last of Us przyszła pora na nowe IP, dlatego gracze nie mogą doczekać się oficjalnej zapowiedzi. Współprezes firmy Neil Druckmann już wcześniej mówił, że należy się przygotować na nową markę.

O czym może być mowa? No cóż… przecieków było sporo. Jedne twierdziły, że deweloperzy stawiają na grę FPP w steampunkowym świecie, a inne zaznaczały, iż chodzi o grę fantasy. I to właśnie ten drugi setting wydaje się niezwykle prawdopodobny. Ponoć w The Last of Us Part I pojawiły się obrazki mające stanowić szkice koncepcyjne do nowego tytułu studia. Nie byłoby to jednak pierwsze takie zagranie deweloperów. W Uncharted 3 pojawił się wycinek gazety o “morderczym grzybie”, który zdradzał istnienie The Last of Us przed oficjalną zapowiedzią.

Na wspomnianych szkicach możemy zobaczyć m.in. walkę ze smokiem, latającego jednorożca oraz kobietę-wojowniczkę z (chyba…) psem. Do tego mamy jeszcze jedną postać z jakimś innym zwierzęciem. Pokrywałoby się to z wcześniejszymi przeciekami na temat tytułu osadzonego w estetyce fantasy. Co ciekawe, inny użytkownik informuje o ciekawym plakacie w jednej lokacji TLoU Part I. Znajdziemy na nim informacje o czymś związanym z walką ze smokami. Na razie trzeba jednak do tych rewelacji podchodzić zdrowo – z dystansem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie